średnia ocen: 5.0
aktualnie: ZAMKNIĘTE

Vemme Day Spa to miejsce wyjątkowe – nie tylko ze względu na fachową obsługę oraz przyjazną atmosferę. Jest to salon kosmetyczny, który powstał dzięki samym Klientom. Ponad 12 lat doświadczenia i rozmów z naszymi Klientami pozwoliło stworzyć Vemme Day Spa takim, jakim jest dzisiaj. Na podstawie konsultacji i rozmów przygotowaliśmy szereg zabiegów, które pozwalają poczuć się pięknie. Wychodząc od nas Klienci są zadowoleni i czują się zrelaksowani i chętnie do nas wracają.

Dla nas praca jest jednocześnie pasją, która napędza nas do działania. Dlatego witamy Cię zawsze z uśmiechem na ustach i działamy tak, by nasi Klienci czuli się w naszym towarzystwie komfortowo.

W naszym salonie przygotowaliśmy szeroki zakres usług związanych z pielęgnacją ciała, dłoni i twarzy. Przygotowaliśmy również szereg zabiegów z myślą o mężczyznach chcących skorzystać z usług kosmetycznych.

Zachęcamy do korzystania z takich usług jak:
- manicure;
- pedicure;
- depilacja;
- zabiegi na twarz;
- zabiegi na ciało;
- zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

W salonie prowadzimy także lekcje makijażu – dzięki nim nauczysz się jak prawidłowo się malować. Klientom, którzy chcą zaoszczędzić czas na codziennych przygotowaniach, proponujemy wykonanie makijażu permanentnego.
W naszej pracy korzystamy z produktów najlepszych na rynku marek, w tym OPI, co gwarantuje oczekiwane wyniki naszych zabiegów.
Jeżeli chcesz się z nami spotkać i skorzystać z naszych usług – umów się na wizytę poprzez system online. Czekamy na Ciebie w Świnoujściu przy ulicy Władysława IV.

Jesteś we właściwym miejscu.
Już nie musisz szukać bo u nas dostajesz zawsze skuteczne rozwiązanie. Gwarantujemy.
Sprawdź autentyczne opinie.

Galeria

DANE KONTAKTOWE

VEMME DAY SPA

Wybrzeże Władysława IV 15C
72-600 Świnoujście
(vis-à-vis promów Bielik)

GODZINY OTWARCIA

Pn
10:00 - 18:00
Wt
10:00 - 18:00
Śr
10:00 - 18:00
Czw
10:00 - 18:00
Pt
10:00 - 18:00
Sb ZAMKNIĘTE
Nd ZAMKNIĘTE