Oferta

Zabiegzwinogronem

Zabieg winogronowy 60 minut

Cena: 220 zł

REZERWUJ

Opis

Moc piękna z winogron!

Zabieg z olejem z pestek winogron zapewnia oczyszczenie, odświeżenie i intensywną regenerację skóry.

Winogron – istny cud! Rosną na niej winogrona, które stanowią osłodę naszej jesieni. Winorośle często występują na ubogich glebach w obszarach z niewielką ilością opadów deszczu i mocno nasłonecznionych. Aby w takim otoczeniu mimo wszystko rozwijać się i wydawać soczyste owoce, roślina ta wytwarza cały arsenał bardzo skutecznych substancji ochronnych, które przeniesione na naszą skórę przynoszą wspaniałe efekty. Najbardziej znany jest wartościowy olej z pestek winogron, który jako skuteczny upiększacz posiada cudowne działanie przeciw starzeniowe.

Winogrona odznaczają się wysoką zawartością naturalnych przeciwutleniaczy – 18 razy silniejszych niż witamina C, a 50 razy silniejszych niż witamina E.

Wtórne substancje roślinne – zwane inaczej polifenolami:

  • stymulują produkcję kolagenu i chronią przed wolnymi rodnikami,
  • wzmacniają komórki, chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz skutkami procesów tlenowych.

Optymalna ochrona komórek oznacza wydłużenie procesu starzenia się skóry. Za ogromny potencjał przeciwstarzeniowy odpowiedzialne jest ujędrnienie skóry, redukcja linii i zmarszczek oraz zrównoważone gospodarka wodna. Ponadto winogrona zawierają mnóstwo protein, substancji mineralnych, witamin (C, E) oraz kwasów tłuszczowych. Uderzająca jest wysoka zawartość niezbędnego nienasyconego kwasu linolowego. Substancje zawarte w miąższu zapewniają świeżą, gładką cerę i napędzają metabolizm skóry. Olej uzyskiwany z pestek winogron, po filtracji odznacza się wysoką przyswajalnością z racji podobieństwa do naturalnie wytwarzanego sebum. Wygładza spierzchnięta skórę, reperuje małe pęknięcia i ogółem wspiera regenerację skóry.

Zabieg szampański oprócz pozytywnego działania na skórę, pobudza również nasze zmysły. Oczyszczający peeling usuwa obumarłe komórki naskórka oraz uciążliwy nadmiar sebum. Stymuluje niezwykle ważną odnowę komórkową. Pozostawia gładką, miękką skórę. Zastosowana ampułka dostarcza potrzebnych składników aktywnych. Wzmacnia jędrność i elastyczność skóry. Masaż usprawnia krążenie krwi i limfy w skórze oraz odpręża i relaksuje. Idealnie koi wymagającą, suchą i wrażliwą skórę. Zwieńczeniem zabiegu jest „złota” maseczka zawierająca luksusową substancję aktywną pozyskiwaną z winogron przeznaczonych do produkcji szampana. Działa przeciwstarzeniowo i daje wyjątkowy zastrzyk energii.

Zabieg można wykonać jednorazowo bądź w serii.